Žibintų poliravimas

Žibintų poliravimas

Priekinių ir galinių žibintų poliravimas su garantiją

Žibintai yra labai svarbūs tamsos metu, todėl reikia atlikti žibintų poliravimą. Nuo kenksmingų faktorių žiemiškuose keliuose, nuo druskos, nuo daugybės apsilankymų plovyklose, įvairių cheminių medžiagų žibintų stiklai tampa matiniai, „pageltę“. Plastiko paviršiui turi įtakos temperatūrų kaita, jis greičiau subraižomas ir išdaužomas akmenukų. Plastikas ima sluoksniuotis, geltonuoti ir mažina šviesos pralaidumą, išsikraipo šviesos spindulys. Be žibintų poliravimo techninės apžiūros centre sunkiau praeiti techninę apžiūrą. O dar svarbiau — tamsiu paros metu prastas kelio apšvietimas labai padidina avarijos tikimybę.


Žibintų poliravimas naujausiomis atitinkamos paskirties medžiagomis yra išlyginamas jo paviršius ir atstatomas šviesos pralaidumas, taigi atliekamas žibintų poliravimas ir naudoti automobilį darosi saugiau.

Žibintų poliravimas gana paprasta procedūra, tačiau automobilių savininkai dažniausiai tuo susirūpina tik tuomet, kaip nepavyksta praeiti technikinės apžiūros. Dažniausia priežastis, kodėl vairuotojai neprisiruošia laiku nupoliruoti žibintų – laiko stoka, tačiau pagalvokite: ar daugiau laiko atima nuvažiuoti į servisą atlikti paprastą procedūrą ar pakartotinai bandyti praeiti techninę apžiūrą, po to, kai sutvarkote visus automobilio trūkumus? Be to, nereikėtų pamiršti, kad saugumas – neįkainojamas.

Kai pastebite, kad automobilio žibintai yra matiniai, galimos dvi išeitys: paviršiaus lakavimas arba žibintų poliravimas. Pastaroji procedūra, be abejo, atliekama greičiau, yra paprastesnė, ir, žinoma, kainuoja mažiau. Poliruojant išlyginamas žibinto paviršius bei atkuriamas šviesos pralaidumas, todėl žibintai tampa tarsi nauji.

Kodėl verta rinktis Ozo stiklus

Jums patogiu metu

Jums patogiu metu

Susisiekite ir su mūsų konsultantais, susiderinkite Jums patogiausią priėmimo laiką.

Kokybiškas remontas

Kokybiškas remontas

Kokybiškai sutvarkysime ar pakeisime bet kuriuos Jūsų transporto priemonių pažeistus stiklus.

Greitas aptarnavimas

Greitas aptarnavimas

Mūsų kvalifikuoti specialistai sutvarkys ar pakeis Jūsų transporto priemonės stiklą vos per valandą.

Konkurencinga kaina

Konkurencinga kaina

Mūsų paslaugų kainos bene žemiausios Lietuvoje, kreipkitės ir sužinokite tikslią Jums reikalingų paslaugų kainą.