Stiklų remontas

Stiklų remontas

Automobilių stiklų remontas

Stiklai remontuojami pagal gamintojų nurodytas technologijas, naudojant aukštos kokybės medžiagas bei specialiai tam skirtus įrankius. Galime suremontuoti ar pakeisti bet kurį, bet kokios markės ar modelio transporto priemonės stiklą.

Patikėkite stiklų remonto darbus profesionalams. Naujausios priekinių stiklų remontas technologijos leidžia Jums sutaupyti sustabdant tolesnį skilimą. Tai puikiai atsiperka. Jei stiklas pažeistas, įskilimas sustabdomas tiksliai įgręžiant reikiamoje vietoje, įskilimo vieta užpildoma optinėmis savybėmis pasižyminčiu specialiu polimeru. Polimeras sustingsta nuo ultravioletinių spindulių. Pataisyta įskilimo vieta tampa beveik nepastebima. Kartu su drėgme į stiklo pažeidimą patenka purvo ir įvairių cheminių medžiagų. Atidėjus stiklų remontą vėlesniam laikui, procesas tampa daug sudėtingesnis ir vis sunkiau užtikrinti pageidaujamą rezultatą. Dėl optinėmis savybėmis pasižyminčio polimero pažeidimo vietoje pavyksta išsaugoti stiklo skaidrumą bei toną.

Po remonto įskilimo vietoje lieka tik taškelis. 90% atvejų pavyksta tolesnį skilimą visiškai sustabdyti. Įtrūkimo remontas skirtas sustabdyti pažeidimą, kad stiklas toliau neskiltų. Suremontuotas stiklas nebebus kaip naujas – įtrūkimas liks, tik mažiau pastebimas. Patikėkite stiklų remontą profesionalams.

Kodėl verta rinktis Ozo stiklus

Jums patogiu metu

Jums patogiu metu

Susisiekite ir su mūsų konsultantais, susiderinkite Jums patogiausią priėmimo laiką.

Kokybiškas remontas

Kokybiškas remontas

Kokybiškai sutvarkysime ar pakeisime bet kuriuos Jūsų transporto priemonių pažeistus stiklus.

Greitas aptarnavimas

Greitas aptarnavimas

Mūsų kvalifikuoti specialistai sutvarkys ar pakeis Jūsų transporto priemonės stiklą vos per valandą.

Konkurencinga kaina

Konkurencinga kaina

Mūsų paslaugų kainos bene žemiausios Lietuvoje, kreipkitės ir sužinokite tikslią Jums reikalingų paslaugų kainą.