Stiklo pakelėjo remontas

Stiklo pakelėjo remontas

Stiklo pakėlėjo remontas

Visų markių ir modelių automobilių stiklo pakėlėjo remontas. Atvažiuokite ir mes nuo pradžių iki galo sutvarkysime mechanizmo mechaninį gedimą arba tiesiog atvežkite nuimtą pakėlėją. Greitai ir kokybiškai pervyniosime trosus ir pakeisime plastmasines detales.

Darbams suteikiama garantija.
Nesukite galvos – patikėkite visus darbus profesionalams. Stiklo pakėlėjo remontas automobilių stiklų servise atliekamas greitai ir kokybiškai. Kiekvienas klientas gali būti užtikrintas, kad mechanizmo detalės bus sutaisytos ar pakeistos naujomis. Taip pat, kas yra labai svarbu, atliekant stiklo pakėlėjo remontą suteikiama garantija, todėl tam tikrą laiką būsite tikri, kad nereikės aiškintis stiklo pakėlėjo mechanizmo gedimo priežasčių. Taigi, sutaupysite ir laiko, ir nervų, be to, nereikės pergyventi, kad langas užsidaro sunkiai ar nepilnai.

Turbūt kiekvienam automobilio savininkui teko susidurti su gana erzinančia problema – automobilio langas neatsidaro ar pastringa. Kai langas nepilnai uždarytas, padidėja vagysčių rizika ar lietaus bei sniego patekimas į vidų, jei automobilis laikomas ne garaže. Be to, Lietuvoje orai tikrai nėra tokie šilti, kad visuomet galima būtų važinėti atidarytu langu. Taigi, ištikus tokiai problemai, stiklo pakėlėjo remontas reikalingas nedelsiant.

Kai kurie automobilių savininkai puikiai išsistudijavę savo automobilio dalis, ir žino, ką daryti esant vienam ar kitam gedimui, tačiau, reikia pripažinti, kad tokių vairuotojų tikrai nėra daug. Be to, ne visuomet turima pakankamai laiko išsiaiškinti gedimo priežastį ir rasti sprendimą. Taigi, dažniausiai tenka kreiptis į servisą, kuriame dirbantys kvalifikuoti specialistai greitai randa gedimo priežastį ir ją išsprendžia. Kartais, atrodytų, sugenda visai “nereikšminga” detalė, tačiau ji pakankamai sudėtinga, kad ją būtų galima pataisyti. Stiklo pakėlėjai – viena iš tokių detalių, kartais automobilių savininkams keliančių tikrą galvos skausmą.

Kaip bebūtų, dažniausiai stiklo pakėlėjai genda sportiniuose, kupė ar kabrioletuose. Stiklo pakėlėjų esama įvairių, praktiškai kiekviena automobilio markė turi savitą stiklo pakėlimo mechanizmą. Jį išardyti ir išsiaiškinti gana sudėtinga, tačiau turint laiko įmanoma. Internetiniuose forumuose galima rasti įvairių patarimų, kaip pataisyti stiklo pakėlimo mechanizmo gedimus. Teigiama, kad dažniausias stiklo pakėlėjo gedimas – troselio nutrūkimas, tačiau jį pakeisti pačiam gali būti gana sudėtinga.
Dauguma automobilių savininkų sutinka, kad naują stiklo pakėlimo mechanizmą gana brangu įsigyti, todėl daug pigiau ir patikimiau būtų jį remontuoti. Kaip jau minėta anksčiau, kai kurie vairuotojai mėgsta automobilius taisyti patys, tačiau tam tikrai reikia laiko ir kantrybės. Kol kas parduotuvėse nėra kokybiškų stiklo pakėlėjo mechanizmų.

Kartais prireikia stiklo pakėlimo mechanizmą derinti. Jei automobilio lango stiklas tvirtai neprisispaudžia prie sandarinimo gumos, nestabiliai ar kreivai įstatytas rėme, ar neįmanoma pilnai uždaryti lango, tai dažniausiai reiškia, kad išsiderino stiklo pakėlimo mechanizmas arba deformavosi sandarinimo guma.

Męs norime galvoti ir dirbti „kitaip“, būti savo klientams partneriais, įvertinančiais ir patariančiais, kaip geriau pasielgti vienu ar kitu atvėju, diskutuoti ir padėti kartu spręsti problemas. Mes didžiuojamės, kad per ilgus patirties metus turime daug puikių klientų ir partnerių, kurie mus pažįsta, vertina ir gerbia. Taip pat męs dėkojame savo konkurentams — juos dažnai raginame tapti partneriais, — jie mums neleidžia užsnūsti, verčia sėkmingai judėti į priekį. Męs garantuojame savo partneriams ir klientams profesionalumą, partnerystę ir stiprios, patyrusios komandos bendradarbiavimą.

Kodėl verta rinktis Ozo stiklus

Jums patogiu metu

Jums patogiu metu

Susisiekite ir su mūsų konsultantais, susiderinkite Jums patogiausią priėmimo laiką.

Kokybiškas remontas

Kokybiškas remontas

Kokybiškai sutvarkysime ar pakeisime bet kuriuos Jūsų transporto priemonių pažeistus stiklus.

Greitas aptarnavimas

Greitas aptarnavimas

Mūsų kvalifikuoti specialistai sutvarkys ar pakeis Jūsų transporto priemonės stiklą vos per valandą.

Konkurencinga kaina

Konkurencinga kaina

Mūsų paslaugų kainos bene žemiausios Lietuvoje, kreipkitės ir sužinokite tikslią Jums reikalingų paslaugų kainą.